Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Kotisivulinkkejä/yhteystiedot voi lähettää sähköpostitse tai vieraskirjaan kirjoittamalla.
Harmaaksi muutetut  ovat ruunattuja tai kuolleita.

 

PIENHEVOSORIIT (62kpl)

 

A
A.T. Jesperi...........   f 
A.T. Musta-Ritari....  f 
A.T. Pikku-Nikko....http://riverridgeranch.palvelee.fi/33
A.T. Ukko-Myrsky...www.tuhkimon.net/
A.T. Unikuva.........   f 
Ahon Odotus.........http://ahonodotus.suntuubi.com/
Aika-Viritys..........
Anton H...............  f 
Auran Aapeli

E
E.V. Eeveri............
E.V. Jovankka........http://www.jonsku.rr.nu/
Eeli.......................www.alavudenratsastuskoulu.fi/hevoset/eeli.htm
Ellun Voi................www.ssvnet.fi/hietikonratsastustalli/ellunvoi.htm

F
Friisin Amuletti......
Friisin Paletti..........http://www.friisinsuomenhevoset.fi

H
Hissunpinko
Hopeamyrsky.........  f 
I
Iivari
Imun Into

J
Jepon Julius
Jeppo
Jules

K
Kapori
Kaspar
Kipinä-Niilo
Komun Juljus
Korven Voitto........
Kosken Pirtsakka
Kuukson Kaipaus...

L
Lennon Poika........
Lissun Eerikki
Lumi Aaroni...........  f 
Lumihuisku...........personal.inet.fi/koti/outi.venho/lumihuisku/lumihuisku.html

M
Menni....................www.toppilantalli.fi/menni.htm
Merimaan Ruhtinas..
Milenan Temuli.......personal.inet.fi/cool/milenan_temuli/
Millin Nokinen.........www.millitalli.fi/millinnokinen.html
Mirlakka.................
Mäkelän Hurmuri...
Mäntymäen Patu....   f 

O
Oksasnapsi.............  f 
Oksasnikko.............www.revontulen.suntuubi.com/

P
P.R. Purje
Pelko.....................http://www.pelko.info/siitostoiminta.htm
Pikku-Pistos
Pikku-Ukkonen......www.loytokylantalli.kotisivukone.com/
Pikku Verneri.........
Pisara Vihtori.........  f 
Postipoju...............www.myrskyluoto.fi/
Pätkä-Jätkä...........  f 
Pölyke

R
Raja-Hurrikaani.....
Retu Huana
Rinkki
Rinsse
Ruubert................www.shoriruubert.tk
Ruutu-Sälli............www.radicalious.net/pyrypolunsuomenhevoset/index.htm
Rysky-Roope

S
S.O. Terva-Snapsi.  f 
Sibbo
Siru-Ukko............

T
Tintin Muskotti......  f 
Tintin Sahrami........http://www.tintinpienhevoset.fi/
Tintin Timjami........http://www.tintinpienhevoset.fi/
Toppå
Turomus................
Tussarin Luonnos...
Tussarin Luonto
Tuulensuun Kipinä
Tuuvan Herpertti...www.tuuvan.net/herpertti/   f 

U
Ukkomies
Ukkosen Poika........http://www.ukkosenpoika.com/   f 

V
Valon Tähkä
Valon Ville
V.P. Jehu
Verne
Vikkelman
Viljan Tähkä
Villin Vilkeri............
Villori
Vinha Paanari.........http://www.vinhapaanari.com/   f 
Virkku-Hirnu...........
Voinokka................  f 
Vuohimäen Havu....
Välilän Romeo

Ä

Äijön Einokas.........

 

Sivua päivitetty 17.03.2017